Líbí se vám tyto stránky?
Sledujte mě
na facebooku

Ligana Kartářka
Facebook
Jak kyvadlo funguje
kyvadloobrázek.jpg
CO JE TO KYVADLO?

Kyvadlo je předmět, většinou se špičatým hrotem, zavěšený na řetízku nebo provázku. Vyrobeno je z různých materiálů, používá se kov, mosaz, křišťál, dřevo, různé druhy drahých kamenů nebo minerálů.

Nejvhodnější kyvadélko pro začátek je kyvadlo kovové (mosazné), které je těžší a tím pádem pohyblivější. Křišťálové kyvadélko reaguje méně citlivě.

Kyvadlo si ale také můžete vyrobit sami z čehokoliv zavěšeného na řetízku nebo provázku, třeba prsten, přívěšek, který nosíte na krku a podobně.
Doporučuji ale kyvadlo vyrobené přímo k tomuto účelu a to, které má výrazný špičatý hrot, lépe rozeznáte pohyby kyvadla a je také vhodnější při práci s tabulkami, které budete používat, až se s kyvadélkem naučíte základní věci.

Řetízek je dlouhý přibližně 20-25 cm, pro práci s kyvadlem se tato délka osvědčila jako nejvhodnější.


BUDE SE MNOU KYVADLO MLUVIT?

Pravděpodobně ano. Pro práci s kyvadlem se hodí 80% lidí. Projeví se přitom vaše senzitivita, jak moc jste senzitivní, citliví, vnímaví, přístupní "vyšším silám".
Někomu se kyvadélko rozkýve hned, jinému to déle trvá. Nevzdávejte se a pokračujte, zkoušejte to stále, třeba druhý den, za týden.
Pokud máte problém kyvadélko rozhýbat, vyberte si denní nebo noční dobu (nejlepší by byla podvečerní), kdy nebudete nikým a ničím rušeni a kdy se budete cítit fyzicky i psychicky v pořádku.


NA CO KYVADÉLKO ODPOVÍDÁ?

V první řadě odpovídá na všechny dotazy typu ANO - NE. 
Dále ho můžeme používat ke všem možným účelům, pro zjištění čehokoliv, například ke zjištění zdravotního stavu, psychického stavu, vhodnosti určitých potravin, materiálů, barev, ke zjištění, co nám momentálně chybí, co momentálně potřebujeme, jaká volba je pro nás nejvhodnější. Na tyto dotazy používáme "tabulky", již předtištěné, nebo si je sami vyrobíme a přizpůsobíme našemu dotazu.


JAK KYVADLO FUNGUJE?
Nejlépe je nad tím nepřemýšlet, ale pro hloubavé: kyvadlo funguje na principu spojení vašeho nevědomí s vámi. Nevědomí je to, co si neuvědomujeme, ale co nás ovlivňuje. Vše, co je okolo nás,  ovlivňuje naše nevědomí.
Vaše nevědomí předá impulz do mozku, ten ho zpracuje a vyhodnotí a následně předá impulz do nervových zakončení našich buněk, které rozhýbou kyvadlo.
Oko, které zaznamenává pohyb kyvadla, je již smysl, který vědomě řídíme, chápeme a ovládáme.
kyvadlo2.jpg
O kartách
Platba také přes PayPal
Acceptance Mark
Návštěvnost
TOPlist
Seo test
Nejlepší výsledek doményPublikační systém WAMOSWAMOS SEO nástroje
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

optimalizace PageRank.cz
© Ligana Isis
Veškeré kopírování nebo šíření obsahu tohoto webu pouze se souhlasem autora nebo s uvedením zdroje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one