Líbí se vám tyto stránky?
Sledujte mě
na facebooku

Ligana Kartářka
Facebook
Andělská terapie
Tato má služba je zaměřena na andělskou věštbu, lepší pojmenování by bylo spíše "poselství", nebo "terapie". Andělská terapie je duchovní forma pomoci při problémech a bezradnosti o své další cestě, svém dalším směřování nebo při pochybnostech o dalším postupu, zda naše kroky jsou správné, na základě duchovního rozboru a doporučení. Andělé vám sdělí své poselství a zrovna to, na co se máte zaměřit, i obecně, i když zrovna žádný problém v životě neřešíte. Pokud nabydete dojmu, že andělé vám neodpověděli na váš dotaz nebo se jejich výpověď nedotýká vašeho problému, pak vězte, že ve vašem životě je důležitější problém než ten, na který jste se ptali, jiná oblast, na kterou je třeba se v současné době zaměřit, a na tu vás andělé upozorní.
Andělská věštba se dotýká vaší duše, není to výklad karet, neukáže vám to, co karty. Vypovídají čistě na duchovní úrovni. Pokud byste si přáli znát vývoj nějaké události, zvolte vždy radši výklad tarotových karet, protože při andělské terapii byste byli zklamaní. Vypracovávám čtyři témata k danému problému, otázce - vlivy minulosti, vlivy současné, vlivy budoucí a výsledek (celkové poselství) určené konkrétně Vám. 
 
Tuto službu nabízím za 150 Kč / 6 €. Výklad vypracuji  v den připsání platby na účet, v případě zaslání příkazu k úhradě týž den.
Jakým způsobem lze za výklad zaplatit, se dozvíte ZDE»
Pokud využijete tento formulář, ujistěte se, že máte naprosto správně napsanou svou e-mailovou adresu, kam vám pošlu odpověď. Při chybně napsaném e-mailu se mi má odpověď vrátí a nebudu mít jinou možnost, jak vás kontaktovat.  
Andělská terapi

Andělská terapi

Andělská terapie
O kartách
Platba také přes PayPal
Acceptance Mark
Návštěvnost
TOPlist
Seo test
Nejlepší výsledek doményPublikační systém WAMOSWAMOS SEO nástroje
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

optimalizace PageRank.cz
© Ligana Isis
Veškeré kopírování nebo šíření obsahu tohoto webu pouze se souhlasem autora nebo s uvedením zdroje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one