Líbí se vám tyto stránky?
Sledujte mě
na facebooku

Ligana Kartářka
Facebook
Korespondenční kurz vykládání Tarotu
Několik kurzistů úspěšně zakončuje kurz, proto kurz znovu otevírám pro další zájemce, můžete se hlásit. Kontaktujte mě prosím prostřednictvím uvedeného formuláře nebo
na e-mailu ligana.isis@gmail.com.
Pokud využijete tento formulář, ujistěte se, že máte naprosto správně napsanou svou e-mailovou adresu, kam vám pošlu odpověď. Při chybně napsaném e-mailu se mi má odpověď vrátí a nebudu mít jinou možnost, jak vás kontaktovat.  
Kurzy probíhají jen korespondenčně formou E-MAILU, něco jako "dálkové studium".  
Začít můžete kdykoliv, protože se každému kurzistovi věnuji individuálně, nepořádám žádné hromadné seance a podobně. KAŽDÉMU KLIENTOVI DÁVÁM KOLIK ČASU CHCE NA ZPRACOVÁNÍ NEBO VSTŘEBÁNÍ LEKCE, OZVE SE, AŽ BUDE CHTÍT, netlačím na nikoho s termínem. 
Budu vám zasílat lekce, které se skládají z podrobných významů všech karet a poté ze vzorových výkladů i z mé praxe, čili konkrétní výklady, na které jsou i zpětné vazby, jak případ dopadl. Vy se mi dotyčnou lekci pokusíte vypracovat a já vám ji zkonzultuji, to znamená opravím, vysvětlím, kde jste případně udělali chybu. Můžeme konzultovat tak dlouho, dokud nedojde k pochopení výkladu. Konkrétní příklady z mé kartářské praxe jsou velmi dobrou výukovou metodou.
ZAMĚŘUJI SE NA KONKRÉTNÍ VÝKLADY, protože to je na vykládání karet to nejtěžší - umět pochopit karty na konkrétních pozicích ve výkladovém vzorci a umět je propojit také mezi sebou a odvodit z nich pravděpodobný vývoj, protože se nám zdá, že si např. karty odporují. Tohle je mým cílem - udělat z vás kartáře-kartářku, kteří dokážou interpretovat již vyložené karty ve výkladovém vzorci, většinou totiž dochází k tomu, že můžete znát významy karet, ale dokud se nenaučíte rozeznávat význam karet na určených výkladových pozicích a nedokážete propojit vyložené karty mezi sebou, tak vám výklad bude připadat nesrozumitelný a budete mít pocit, že si karty někdy dokonce i odporují. A to je cílem mého kurzu. 
 
Budu velmi ráda, pokud se rozhodnete absolvovat můj kurz a stanete se úspěšnými kartáři, jako už tolik mých spokojených klientů. 
 
Akční cena kurzu 
1500 Kč / 42 €
800 Kč / 30 €
Vzorové ukázky lekcí ke stažení:
O kartách
Platba také přes PayPal
Acceptance Mark
Návštěvnost
TOPlist
Seo test
Nejlepší výsledek doményPublikační systém WAMOSWAMOS SEO nástroje
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

optimalizace PageRank.cz
© Ligana Isis
Veškeré kopírování nebo šíření obsahu tohoto webu pouze se souhlasem autora nebo s uvedením zdroje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one