Líbí se vám tyto stránky?
Sledujte mě
na facebooku

Ligana Kartářka
Facebook
O mně
Narodila jsem se na malém městě na severu Moravy. Prožila jsem zvláštní dětství. Podle slov mých rodičů jsem byla věčně zadumaná, přemýšlivá, nekomunikovala jsem s okolím, neusmála jsem se, neplakala jsem. Žila jsem ve svém vlastním světě. Dospívání jsem prožívala v knihách, ať už odbornější literatuře, nebo románech, žila jsem životy hrdinů vtištěných do papíru. Snila jsem. Přišla dospělost, rodina, děti... 
Ligana_kartarka

Ligana_kartarka

Kartářka Ligana Tarotti
Nekomunikativnost mi ovšem zůstala. Vždy stojím mimo dění spíše jako pozorovatel, vstřebávám atmosféru, vžívám se, cítím, prociťuji. Lidé z mého okolí mě považují za "zvláštní", i když já si zvláštní nepřipadám. Byla mi jen do vínku dána velká dávka intuice a empatie. Jsou věci, které prostě a jednoduše vím a které se dříve nebo později ukáží jako pravdivé. 

Od útlého dětství mě fascinoval svět ezoteriky a tajemna, kam až má paměť sahá. Už jako malá holka jsem poprvé sáhla po kartách. Ezoterika mě pohltila. Vím, že tohle je mé poslání, dar, který mi byl dán a který mám používat ku prospěchu ostatním. 

Narozena jsem ve znamení Blíženců s ascendentem v Raku. Podle tarotové numerologie je mé zrození charakterizováno kartou Poslední soud/Velekněžka - na základě těchto indicií podle data narození mi věštecké schopnosti byly dány do vínku.
Charakteristika osobnosti narozené pod vlivem karet Poslední soud/Velekněžka:

Poslední soud
Potřebují se vyjadřovat na všech úrovních existence. Neumí žít jen pro rodinu bez uplatnění v profesi, neuspokojuje je žít pouze prací bez citových vazeb. Jsou vnímaví a schopní proniknout pod povrch věcí. Své postřehy jsou schopni tlumočit tak, že adresátovi nečiní potíže je přijmout. Vždy hledají spíše lepší stránky, které mohou inspirovat a motivovat, než aby používali tvrdou kritiku a odsudek. Jsou kombinací komunikačních vloh a všepronikajícího vnímání, proto se mohou uplatnit třeba jako poradci a analytici, popř. jako kritici. S dobrým úsudkem se pojí i nadhled a smysl pro spravedlnost. Mají dar přinášet a otevírat nové možnosti,a to dostatečně šetrně, je-li to nutné. Umí odhalovat, vynášet na světlo a konstruktivně řešit skryté problémy. Dobře se cítí tam, kde mohou odhalovat a objasňovat, zároveň  řešit a otevírat nové perspektivy a možnosti, a také v oblasti hodnocení, zkoumání, přezkušování  a posuzování. Nejsou ve své kůži v oborech, které mají za úkol tajit nebo omezovat. Negativně na ně působí osamělost a nedostatek podnětů ke zkoumání, příležitostí, a také jsou-li déle vystaveni tomu, že vynášejí na světlo něco, co nejde pozitivně nebo konstruktivně dále zpracovat.

Velekněžka
Potřeba nezávislosti. Jsou obdařeni vnitřní silou, jsou houževnatí. Vyznačují se smyslem pro rovnováhu a harmonii. Mají prozíravou vnímavost, díky níž mohou ledacos odhalit. Uplatní se jako zprostředkovatelé, vyjednavači, prostředníci, konzultanti či diagnostici. Jsou vnímaví, učenliví, skromní, trpěliví a vnitřně celiství. Mají intuici a velké pochopení, empatii. Jsou schopni se rozhodovat intuitivně správně. Mohou působit tajemně, zasněně. Jsou schopni soucitu, ochrany a péče. Nebezpečí odtržení od světa nebo reality, vnitřní osamělosti, nezdravé pasivity. Mají tendenci spíš být svědkem a účastnit se, než aktivně jednat a být iniciátorem. V kolektivu se budou projevovat buď jako vnímaví členové nebo budou stát mimo a zpovzdálí pozorovat, než aby byli v čele. Bude jim dobře tam, kde se uplatní empatie a porozumění. Nebudou ve své kůži tam, kde budou závislí nebo omezováni, kde jim nebude rozuměno nebo nebudou rozumět (ne ve smyslu rozumu ale porozumění), na pozicích zaměřených na hmotný výsledek nebo nějaký pouze fyzicky zaměřený výkon. Negativně na může působit, když budou nuceni k rychlým iniciativním rozhodnutím nebo k rychlé rozhodné akci.
kartarka_ligana

kartarka_ligana

Poslední soud+Velekněžka


O kartách
Platba také přes PayPal
Acceptance Mark
Návštěvnost
TOPlist
Seo test
Nejlepší výsledek doményPublikační systém WAMOSWAMOS SEO nástroje
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

optimalizace PageRank.cz
© Ligana Isis
Veškeré kopírování nebo šíření obsahu tohoto webu pouze se souhlasem autora nebo s uvedením zdroje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one