Líbí se vám tyto stránky?
Sledujte mě
na facebooku

Ligana Kartářka
Facebook
Přehled mých služeb
Zde uvádím celkový přehled všech mých nabízených služeb. Jednotlivé služby a informace naleznete v rubrikách vlevo v MENU a také pro snadnější orientaci a manipulaci u každé služby nabízím možnost kliknutí, kdy se vám služba, o kterou máte zájem, otevře kliknutím na možnost "ZDE". Objednávky a dotazy také můžete psát na e-mail ligana.isis@gmail.com
Jedná se o výklad tarotových nebo lenormandových karet na půl roku až jeden rok dopředu na vámi zvolená témata, jako jsou vztahy, zaměstnání, finance atd. Vypracovaný výklad vám pošlu na váš e-mail. Cena je od 200 Kč/8 €. Nově nabízím také možnost rychlé krátké odpovědi v délce cca jedné sms na váš mobil, e-mail, telefon, facebook apod. Cena je 50 Kč/2 €. 
Informace a objednávky ZDE.
 
Denní karta Vám na míru je karta dne tažená přímo pro vás na každý den, na měsíc, dva nebo více podle Vašeho přání. Cena za jeden měsíc 200 Kč / 8 €. Informace a objednávky:
Kurzy vykládání karet probíhají formou e-mailu a každému klientovi se věnuji individuálně podle jeho časových možností a schopností, klient si rychlost učení určuje sám. Běžná cena je 1500 Kč/63 €, nyní v mimořádné akci 800 Kč / 30 € navíc s možností zaplatit kurz ve dvou splátkách. Informace a objednávka ZDE.
 
 
Tato má služba je zaměřena na andělskou věštbu. Andělská terapie je forma pomoci při problémech a bezradnosti o své další cestě, svém dalším směřování nebo při pochybnostech o dalším postupu, zda naše kroky jsou správné, na základě duchovního rozboru a doporučení. Vypracovávám čtyři témata k danému problému, otázce - vlivy minulosti, vlivy současné, vlivy budoucí a výsledek (celkové poselství) určené konkrétně Vám. Cena je 150 Kč / 6 €. 
Informace a objednávka ZDE.
Kyvadlo vám může odpovědět na jakoukoli otázku, např. ANO-NE, co je pro vás vhodné nebo naopak nevhodné, co potřebujete, co vám chybí nebo přebývá atd. Počet otázek není omezen. Cena je 20 Kč / 1 € za jednu otázku. 
Informace a objednávka ZDE.
Pomocí spojení tarotu a numerologie vypracuji charakteristiku osob nebo charakteristiku let minulých i budoucích na desítky let zpětně i dopředu, určování vhodnosti konkrétních dat k jistým záležitostem a úkonům, jako je např. svatba, zkouška, pracovní pohovor, odjezd na dovolenou apod. Cena je od 100 Kč / 4 €.
Informace a objednávka ZDE.
 
Nabízím vám k prodeji mou knihu v elektronické podobě, ve formátu .doc.
Obsah:
velmi podrobné a rozsáhlé významy všech karet
více než 100 vykládacích vzorů
rozdělení tarotu na živly
časové určení všech karet 
astrologické a numerologické přiřazení všech karet
odpovědi jednotlivých karet na konkrétní otázky 
a mnoho dalšího - viz ukázka z příručky níže.
Cena: 250 Kč / 10 €
Více informací ZDE.
 
 

O kartách
Platba také přes PayPal
Acceptance Mark
Návštěvnost
TOPlist
Seo test
Nejlepší výsledek doményPublikační systém WAMOSWAMOS SEO nástroje
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

optimalizace PageRank.cz
© Ligana Isis
Veškeré kopírování nebo šíření obsahu tohoto webu pouze se souhlasem autora nebo s uvedením zdroje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one