Líbí se vám tyto stránky?
Sledujte mě
na facebooku

Ligana Kartářka
Facebook
Výklad karet e-mailem
Zrychlila jsem své služby, tudíž vám výklad mohu vypracovat v rámci možností už v den, kdy si o něj požádáte při doložení příkazu k úhradě, nebo v den připsání platby na účet (pokud máte Fio banku ihned, v případě ostatních bank většinou druhý den). 
 
Důležité: před odesláním objednávky si přečtěte níže, jak výklad karet vypadá a probíhá a co budu od vás potřebovat, abych vám mohla vyložit karty. Výklad tím urychlíme, protože se nebudeme zdržovat vysvětlováním. 
Pokud využijete tento formulář, ujistěte se, že máte naprosto správně napsanou svou e-mailovou adresu, kam vám pošlu odpověď. Při chybně napsaném e-mailu se mi má odpověď vrátí a nebudu mít jinou možnost, jak vás kontaktovat.  
Možnosti výkladu
Na výběr máte dva druhy výkladu:
 
1./ Klasický - 200 Kč / 8 € (jedno výkladové téma) 
Výklad klasický zpracovávám podle pořadí vašich objednávek, pokud to bude časově možné, tak již v den, kdy si o něj požádáte, při doložení příkazu k úhradě. Jinak v den, kdy bude vaše platba připsána na účet, což bývá v případě Fio banky ihned, v případě ostatních bank většinou druhý den. Cena za jedno výkladové téma (oblast), např. vztah, zaměstnání, finance... je 200,- Kč / 8 €. Každé další téma navíc 100 Kč / 4 €.
 
3./ Krátký rychlý výklad 50 Kč / 2 €
Pokud vám stačí krátká, rychlá odpověď, využijte tuto možnost. Odpověď je v délce přibližně jedné sms a zaslat vám ji mohu dle domluvy na váš e-mail, mobil, zprávou přes facebook. Cena za tuto službu je 50 Kč/ 2 €.
 
 
Cenu za výklad považuji za odměnu za svou práci, do které vkládám svou energii a svůj čas, výklad bývá psychicky  i časově náročný. Děkuji vám za pochopení.
 
Jakým způsobem lze za výklad zaplatit, se dozvíte ZDE»
Jak postupovat
Co se od karet dozvíte
Abych vám mohla vyložit karty, budu od vás potřebovat několik základních informací:

1./ Sdělte mi, o jaký druh výkladu máte zájem, zda klasický nebo rychlý a jaký je váš problém, co byste se od karet rádi dozvěděli
2./  Vaše jméno (alespoň křestní) a datum narození
3./ V případě dotazu na vztah i křestní jméno a datum narození partnera (pokud neznáte, nevadí, ale pro výklad je to lepší)
4./ V případě dotazu na vztah uveďte, v jakém stadiu se váš vztah v současné době nachází a jeho případnou minulost, co již máte za sebou, stačí stručný popis
5./ V případě dotazu na zaměstnání nebo finance uveďte také stručný popis současné situace, případně minulosti.

Jakmile mě kontaktujete s žádostí o výklad, máte ve svém životě problém, který byste rádi vyřešili. Ptáte se ve většině případů na problémy ohledně srdečních záležitostí a lásky, dále pak na finance a zaměstnání. 
Po obdržení potřebných informací, které jsem uvedla výše, vyložím karty jako rozbor současné situace, pozadí celého problému s pravděpodobným vývojem situace do budoucna, přibližně na jeden rok. Proč pravděpodobný vývoj? Protože karty ve své výpovědi vycházejí ze současné situace. Pokud se něco změní, postoj váš nebo postoj zainteresovaných osob, změníte tím původní vývoj situace. Proto máte určitou možnost vývoj situace změnit. Nabídnu vám radu, řešení nebo nejlepší postup a jen Vy sami se rozhodnete, zda tutu radu dodržíte a zkusíte změnit vývoj, pokud bude vyznívat negativněji. Tarot nám dává možnost volby a velmi moudře radí a objasňuje i skryté příčiny problémů.  Proto není třeba se výkladu karet obávat.
1./Vyhněte se prosím dotazům, na které je možno odpovědět ANO - NE. Tarot není fatalistický, neříká nám, co se zákonitě musí stát, pouze nastiňuje vývoj, jak něco dopadne, pokud se zachováme takhle, a jak něco dopadne, pokud se zachováme jinak. Takže sami si tímto svůj osud můžete vědomě řídit. Tedy - podle možného nastíněného vývoje si sami v tom případě dokážete odpovědět, zda ANO či NE :)

2./ Neodpovídám na dotazy typu KDY nebo ZA JAK DLOUHO. Časový rámec si určujete sami ve svém dotazu.
Neočekávejte od Tarotu, že Vám poví konkrétní informace typu, který den a kterou hodinu, barvu vlasů a očí Vašeho nastávajícího nebo jeho telefonní číslo a podobně. Buďte si jistí, že tohleto prosím ŽÁDNÝ způsob věštění budoucnosti nedokáže, i když třeba můžete číst někde opačné tvrzení :)

3./Neodpovídám na dotazy na zdraví, držím zásadu, že od tohoto jsou tady lékaři - specialisté.
Děkuji za pozornost, pokud jste dočetli až sem, a přeji vám, nechť vám Tarot pomůže překonat v životě jakýkoli problém.

Vaše Ligana kartářka.
O kartách
Platba také přes PayPal
Acceptance Mark
Návštěvnost
TOPlist
Seo test
Nejlepší výsledek doményPublikační systém WAMOSWAMOS SEO nástroje
SEO webu sledují SEO nástroje.cz

optimalizace PageRank.cz
© Ligana Isis
Veškeré kopírování nebo šíření obsahu tohoto webu pouze se souhlasem autora nebo s uvedením zdroje.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one